Zpět

Pojištění psa: HAFAN to zařídí!

12.7.2022

Mimořádné nečekané výdaje jsou vždy nepříjemné. Ať už jde o rozbitou myčku nebo drahé léky pro nemocného psa. Opravu spotřebiče ale můžete odložit až na dobu „po výplatě“. S léčbou a v horším případě s neodkladnou operací vašeho čtyřnohého parťáka to ale tak jednoduché není. Jak to vyřešit? ČPP se stala se svým pojištěním pro psy HAFAN partnerem aplikace Zvíře+. Cílem naší aplikace je chránit životy a zdraví všech zvířecích miláčků a pojištění nečekaných výloh spojených s úrazem či onemocněním pejska nám dává velký smysl. Proto ho s radostí představujeme i vám. Pojištění HAFAN u čipovaného a registrovaného pejska na území ČR nebo celé Evropy pokryje:
  • náklady na léčbu při úrazu,
  • náklady léčby akutního onemocnění,
  • náklady na hospitalizaci,
  • nutné léky.
 

Kolik budu za pojištění HAFAN ročně platit?

Je toho víc. Záleží třeba na tom, jakou si zvolíte výši spoluúčasti, oblast pojištění (Evropa či ČR), pojistnou částku (to je ta, kterou za vás pojišťovna zaplatí za 1 pojistný rok) a na spoustě dalších okolností. 

Vyzkoušejte online kalkulačku

Protože ne každý rád telefonuje a informuje se, ČPP připravila nezávaznou online kalkulačku pojištění HAFAN, kde si naklikáte vše na míru vašemu chlupáči. Nemusíte nikam vyplňovat vaše osobní údaje ani číslo čipu pejska a přesto vám přehledná kalkulačka prozradí, jaké by bylo za daných podmínek vaše roční pojistné. Veškeré podmínky pojištění vám blíže představíme v jednom z našich dalších článků, ale už teď si je můžete projít na stránkách pojištění HAFAN.

Sdílejte článek

Abychom pomáhali ještě rychleji

Používáme cookies, malé datové soubory, které vám usnadňují používání webu a nám pomáhají v jeho vylepšování. Pro vás.