Cestujete s domácími mazlíčky? Připojistěte je!

Léto je v plném proudu a s ním i plánování dovolených. Berete s sebou svého mazlíčka i za hranice? Dnes se připravíme na to, aby vás případný úraz nebo onemocnění vašeho zvířecího spolucestovatele mimo Českou republiku nezruinoval.

Cestovního pojištění je téměř pro každého z nás, kdo se chystáme mimo Česko, běžné. To proto, kdybychom potřebovali ošetření lékaře nebo hospitalizaci, nemusíme se bát vysokých cen zahraničních lékařů.

No a se zvířaty je to podobné. Přemýšleli jste někdy nad tím, co kdyby se něco stalo vašemu mazlíčkovi na dovolené? Samozřejmě ho necháte ošetřit, ale také dost možná za poslední úspory, které s sebou budete mít. 

ČPP se nestará jen o pojištění pejsků na území České republiky. Psa, kočku nebo fretku si teď můžete snadno přidat i k vašemu cestovnímu pojištění. Připojištění zvířat se jmenuje ZVÍŘE PLUS a vy si podobně jako u sebe vyberete limit plnění. Od toho se potom také odvíjí celková výše pojistky.

 

Kdy můžu připojistit na cesty svého mazlíčka u ČPP?

  • Když je zdravý a má platné veterinární očkování.
  • Má platný pas zvířete v zájmovém chovu a registrovaný identifikační čip.
  • Je starší 3 měsíců a mladší 10 let.
  • Podrobné podmínky cestovního připojištění ZVÍŘE PLUS najdete zde.

Cestovní připojištění ZVÍŘE PLUS pokryje náklady na nutnou veterinární léčbu i v případě smrtelného zranění nebo eutanazie zvířete, které se stalo mimo území České republiky. A to až do výše vámi vybraného limitu plnění s 500,- spoluúčastí.

Pokud si chcete spočítat cestovní pojištění s připojištěním ZVÍŘE PLUS, mrkněte na šikovnou kalkulačku na stránkách ČPP

Šťastnou cestu ve zdraví!