Pomůže zvířeti kolagen k rekonvalescenci po úrazu nebo onemocnění?

19.11.2021

Kolagen může chybět nejen lidem, ale i zvířatům. Tuto základní bílkovinu si tělo savců tvoří samo, ale zejména ve vyšším věku jeho produkce klesá. Je proto vhodné s jeho podáváním začít dříve, než vaše zvířátko začnou trápit problémy.  

Pomáhá rychleji se zotavit

V době, kdy je váš pes, kůň či kočka po operaci, má podávání kolagenu obzvlášť velký význam. Proč?
  • Kolagen je podstatnou součástí kůže a tak při hojení ran na kůži pomáhá k rychlejší regeneraci. 
  • Nachází se také v kloubech, kostech, šlachách a tkáních zvířete, takže podáváním kvalitního čistého kolagenu podporujete rekonvalescenci po úrazech a operacích kloubů.
  • Pomáhá i při léčení degenerativních onemocnění pohybové soustavy.
 

Vsaďte na kvalitu

Ověřeným produktem je kolagenový hydrolyzát Incapet Collagen. Je to produkt obsahující 100% čisté kolagenové peptidy získávané šetrným štěpením enzymatickou hydrolýzou z kolagenu mořských ryb. Díky tomu je produkt bioaktivní a tělo zvířátka ho na maximum využije. Odměnou vám bude zdravé a spokojené zvíře. Veterinářka kliniky LionVet MVDr. Eugénia Svobodová zhodnotila léčbu pohybového aparátu svého pacienta kavalíra Bennyho: „Po měsíční kúře s Incapet Collagenem telefonovala nadšená majitelka, že se jeho stav výrazně zlepšil a v léčbě pokračuje dál.“ Jaké další účinky má tento špičkový český produkt při pravidelném podávání zvířátku? Přečtěte si více v naší aplikaci Zvíře+ nebo v článcích na blogu.

Sdílejte článek

Přidejte se k více než 8000 odběratelům a získejte praktické rady a tipy, jak chránit zdraví svého mazlíčka

  • Reálné příklady z praxe
  • Ověřeno veterináři

Abychom pomáhali ještě rychleji

Používáme cookies, malé datové soubory, které vám usnadňují používání webu a nám pomáhají v jeho vylepšování. Pro vás.