Zvíře+: Mobilní aplikace, která pomáhá chránit zdraví zvířecích společníků

5.10.2021

Co uděláte, když má vaše dítě v noci vysoké horečky, které nejdou srazit? Nejspíš ho zabalíte do deky a pojedete na pohotovost. Ale víte, kam jet v podobných situacích se svým zvířecím parťákem? Přečtěte si, jak vám může pomoct aplikace Zvíře+, stáhněte si ji do svého mobilu a buďte připravení.  

Co je Zvíře+ ?

Zvíře+ je mobilní aplikace pro vás všechny, kteří jste ve styku se zvířaty. Ať už se s nimi potkáváte denně doma, u jejich pelíšků, klecí, terárií a ve stájích nebo výjimečně na procházce v přírodě.  

Proč si mám Zvíře+ stáhnout do svého telefonu?

Aplikaci oceníte ve chvíli, kdy se se svým zvířetem ocitnete v neobvyklé situaci nebo potřebujete akutní pomoc v době, kdy váš veterinář neordinuje. Díky aplikaci Zvíře+ rychle a jednoduše vyhledáte kontakt na odborníka, který je vám nejblíže a z aplikace mu zavoláte. Pokud jste v lese nebo někde, kde to neznáte, vašemu zachránci přes aplikaci pošlete i přesnou polohu s GPS souřadnicemi. Aplikace Zvíře+ má taky sekci se stručnými radami a tipy, jak postupovat v krizových situacích. Sekce je rozdělena podle typů zvířat, ve které se rychle zorientujete a nemusíte se probírat desítkami výsledků ve vyhledávačích. Všechny speciální funkce, které v aplikaci využijete, si prohlédněte na hlavní stránce Zvíře+.  

Jak vznikla aplikace Zvíře+?

V jihomoravské metropoli žije milovník koní a majitel profesionální přepravní služby velkých zvířat a především koní – Pavel Čechovský. Ve svém oboru působí už 25 let a za tu dobu se dostal do povědomí majitelů koní i dalších zvířat, kteří občas potřebovali pro své zvířecí společníky naléhavou lékařskou pomoc. S prosbou o kontakt a doporučení na veterináře nebo přepravu zvířat se mu a jeho kolegům ozývali v denních i nočních hodinách lidé ze všech koutů republiky. Proto se tito nadšenci, kterým není život zvířat lhostejný, rozhodli vytvořit unikátní projekt inspirovaný aplikací lidská Záchranka. Vytvořili ucelenou databázi kontaktů na veterináře, veterinární kliniky a přepravce zvířat, která dosud v České republice chyběla. Od března 2021 si tak na Apple Store nebo Google Play bezplatně stáhnete do svých telefonů aplikaci Zvíře+, která vám pomáhá chránit zdraví a životy vašich zvířecích společníků v krizových situacích.

Sdílejte článek

Abychom pomáhali ještě rychleji

Používáme cookies, malé datové soubory, které vám usnadňují používání webu a nám pomáhají v jeho vylepšování. Pro vás.