Zvíře+ Emergency

Zvířecí záchranka, která nikdy nespí a je vždy připravena pomáhat chránit zdraví a životy vašich domácích mazlíčků.

Naše služby

Akutní zásahy

Odborná první pomoc
na místě události

Kvalifikovaní zvířecí záchranáři s ověřenou praxí poskytnou vašemu zvířátku první pomoc tam, kde se zrovna nachází.

Stabilizace a převoz pacienta
s odbornou posádkou

Záchranáři na místě poskytnou první pomoc a zvířecího pacienta stabilizují. Poté zajistí jeho bezpečný převoz na veterinární kliniku.

Předání na příjmu
veterinární kliniky

Spolupracujeme s nonstop veterinárními klinikami a kontaktujeme je hned, jakmile je to možné. Ujišťujeme se, zda mají volnou kapacitu, abychom zajistili okamžitý příjem a neprodlené vyšetření zvířátka.

Vyproštění zvířete
z nebezpečné situace

Služba Zvíře+ je napojena na IZS v Jihomoravském kraji. Znamená to, že pokud je zvířátko součástí události, ke které jsou přivoláni i hasiči, automaticky volají i naši zvířecí záchranku a my se po příjezdu pacienta ihned ujímáme.

Neakutní zásahy

Převozy zvířat

Potřebujete bezpečně dopravit zvířecího člena rodiny k veterináři, k fyzioterapeutovi, do zvířecího wellness nebo do salonu? Naplánujte si převoz naším vozem.

Převoz do krematoria

Necítíte se na to, abyste svého zemřelého čtyřnohého kamaráda odvezli ke kremaci? V těchto těžkých chvílích jsme tu pro vás. Bezpečně tělo převezeme a zařídíme vše potřebné, aby vy jste nemuseli. Vyzvedneme za vás také urnu s popelem.

Domácí eutanázie

Ceník

Neakutní výjezd

Objednané převozy

Základní sazba

490 Kč

Jízdné

30 Kč/km

Čekání

5 Kč/min

Příplatek (20:00 - 8:00 hod)

500 Kč

Akutní výjezd

Výjezd v akutním režimu

Základní sazba

790 Kč

Jízdné

35 Kč/km

Čekání

5 Kč/min

Příplatek (20:00 - 8:00 hod)

500 Kč

Akutní výjezd s veterinářem

Výjezd v akutním režimu

Základní sazba

1 790 Kč

Jízdné

35 Kč/km

Čekání

5 Kč/min

Příplatek (20:00 - 8:00 hod)

1 000 Kč

Eutanázie u vás doma

Ceny neobsahují spotřební materiál, léky, úkony veterináře.
Cena obsahuje případný non-stop odvoz tělíčka do krematoria zvířat v Brně a speciální přepravní vak.

Brno

2 000 Kč

Mimo Brno

2 000 Kč + 30 Kč/km

Veterinární úkony
(dle velikosti a hmotnosti zvířete)

2 500 Kč - 3 000 Kč

Příplatek účtujeme za výjezdy v uvedeném čase a v mimopracovní dny.
Ceny jsou uvedeny vč. DPH.
Přijímáme platební karty.

Ukázky z výjezdů

Napadená kočka

Akutní převoz napadené kočky dvěma psy, kteří překonali špatně zajištěný plot a na pozemku majitelky napadli její kočičku. Ta utrpěla zhmožděniny a kousná zranění v takovém rozsahu, že byla porušena břišní stěna a střeva se uvolnila do podkoží. Na klinice byla nutná primární stabilizace a akutní chirurgický zákrok, který kočička v pořádku absolvovala.

Odchyt volně žijících zvířat

Odchytit 17 netopýrů, kteří při opravě fasády bytového domu ventilací zalétli až do spíže jednoho z bytů. Všichni netopýři byli bez zraněni a v dobrém výživovém stavu a následně byli vypuštěni zpět do volné přírody.

Vypadlý kocourek z okna

Akutní výjezd ke kocourovi vypadlému z okna v 6. patře. Zraněnému pacientovi v šokovém stavu byl na místě poskytnut tepelný komfort, infuzní terapie a byl medikován proti bolesti. Po převozu na kliniku byl proveden RTG a zjištěn 'oddělený' kolenní kloub levé pánevní končetiny, drobné oděrky a prokousnutý jazyk. Pacient byl stabilizován a po ukončení léčby předán zpět do rukou majitelů.

Fenka se zánětem dělohy

Převoz 7leté fenky s podezřením na pyometrii, která byla následně potvrzena. Na klinice proběhly standardní zákroky, kanylace, krve, infuze před operací. Fenečka byla v pořádku odoperována a odvezena šťastným páníčkem zpět domů.

Naše vybavení

V každém záchranářském voze máme moderní vybavení a přístroje, které jsou určeny pro první pomoc zvířatům. Při transportu pacientů v akutním stavu pomáhá například generátor kyslíku, lineární pumpa s ohřevem (u šokových stavů, kdy klesá teplota pacienta), dýchací vak, krycí a obvazové materiály, dlahy, speciální transportní nafukovací podložka a celá řada dalšího speciálního vybavení.

Rezervace neakutních
výjezdů

Naplánujte si odborný a bezpečný převoz vašeho mazlíčka k veterináři, fyzioterapeutovi, na wellness nebo kamkoliv potřebujete. Vyplňte formulář nebo volejte na náš nonstop dispečink 778 011 112.

Vyberte datum
V jaký čas pro vás přijedeme?

Abychom pomáhali ještě rychleji

Používáme cookies, malé datové soubory, které vám usnadňují používání webu a nám pomáhají v jeho vylepšování. Pro vás.